Facebook-sivu Keski-Pohjanmaan Retkimelojille

3.2.2023

Keski-Pohjanmaan Retkimelojat Ry:lle on perustettu Facebook-sivu. Facebook-sivun julkaisemisen myötä yhdistyksen vanha Facebook-ryhmä on nyt lukittu vain-luku-tilaan.

Virallinen internet-sivumme, www.kprm.fi, toimii edelleen yhdistyksen virallisena tiedotuskanavana ja siellä julkaistuja uutisia, tiedotteita ja tapahtumia jaetaan vanhaan malliin Facebookiin. Facebook-sivu on upotettu kprm.fi -sivuston etusivulle, jolloin Facebookiin kirjautumattomatkin pääsevät seuraamaan Facebookissa käytävää keskustelua.

Toivomme Facebook-sivullemme runsasta melontatarinoiden jakamista kuvien, videoiden yms. harrastukseen innostavien julkaisujen muodossa! Käykää tykkäämässä sivusta ja kannustakaa myös kaverianne tekemään samoin: https://www.facebook.com/101455274793283.⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠