Keski-Pohjanmaan Retkimelojat mukaan KPO:n Kannustajiin

22.4.2021

Kannustajat – Rahaa Keski-Pohjanmaan Retkimelojat ry:lle

Keski-Pohjanmaan Retkimelojat ry on liittynyt mukaan Osuuskauppa KPO:n Kannustajat-toimintaan. Seuran Kannustajaksi liittyneet tukijat kerryttävät Osuuskauppa KPO:n ja muihin S-ryhmän toimipaikkoihin tekemillään ostoksilla näin seuran varoja.

Seuran Kannattajiksi liittyneen joukon Bonuksen perusteella määräytyy tukisumma, jonka osuuskauppa maksaa seuralle vuosittain. Kukin Kannustaja saa ostoista itselleen kertyneen Bonuksen normaalisti ja tukisumma seuralle on osuuskaupan maksama lisätuki.

Lisätietoja Kannustajista: http://kpokannustajat.fi/

Liity Kannustajaksi kannattamaan Keski-Pohjanmaan Retkimelojat ry:n toimintaa alla olevasta painikkeesta avautuvan ohjeen kautta!